Informacje-Arcan
 Oceń wpis
   

http://www.lindsayweaver.com/lugia/arcanine.jpg Arcanine To pokemon pies. Jest on typu ognistego. Ewoluuje z growlithe'a http://i165.photobucket.com/albums/u62/blackdragon741/Pokemon/growlithe.jpgprzy użyciu Kamienia ognia. Jego puszysta i ostra sierść dodaje mu piękna. Można go uzyskać wyłącznie używając na Growlithe fire stone (kamienia ognia).Jest bardzo lojalny choć trzeba dużo wysiłku żeby uzyskać jego zaufanie.Ma wyczulony węch.Pokemon podziwiany za swoje piękno. Jest zwinny i biega,jakby miał skrzydłahttp://th01.deviantart.com/fs13/300W/i/2007/069/4/2/Arcanine_by_Thunderwest.png. Nie beż powodu w anime ma go policja. Ma go ponieważ jest tak szybki że doskonale unika większość ataków i dogoni swojego rywala w bardzo krótkim czasie. 

Ma on 1.9m wysokości i waży 155.0kg! Jest 75% szans na złapanie go z czego jest tylko 25% na złapanie dziewczyny i 75% na schwytanie chłopaka.

Ma on bardzo przyjazną i godną zaufania naturę. Bardzo broni swego dużego terytorium. Będzie zawzięcie szczekał i gryzł, by wygonić z niego intruzów. Gdy wyczuje jakiś obcy zapach na swym terenie, będzie głośno warczał, by wystraszyć intruza. Odważnie stanie do walki nawet ze znacznie większymi i silniejszymi przeciwnikami. Jest bardzo wierny swemu trenerowi - zaatakuje każdego przeciwnika, by go obronić. Growlithe ma niesamowity zmysł węchu. Gdy już raz coś wyczuje, nie zapomni tego zapachu bez względu na wszystko. Używa swego zaawansowanego zmysłu węchowego, by rozpoznawać uczucia innych żywych istot.

 

arcanineflamethrower18jkkx2.gif Arcanine image by Wulf555

 

 

 

Arcanine 1
riptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505">
 fot. Opis do filmu

 

 

Arcanine 2
riptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505">
 fot. Opis do filmu
Komentarze (0)
Informacje-Dragonair
 Oceń wpis
   

 

Dragonair jest pokemonem smokiem, ale nie tylko. Ponieważ każdy pokemon ma najwięcej 2 typy to napisali, że Dragonair ma jeden, ale prawda jest taka, że ma typ: smok, woda, lód oraz latający.

Ma on 4 metry wysokości i waży 16.5kg.

Przypomina pokemona węża. Jest 45% szans na schwytanie go. Jest też 50% szans na to że będzie to dziewczynka i 50% że będzie to chłopiec.

Jego mniejsza forma to Dratini. http://pokebar.com/images/dratini.jpg

 

Dragonair to mistyczny smok jest jednym z najłagodniejszych Pokémonów na ziemi,ale i tak świetnie potrafi walczyć. Ma zdolność wpływania na pogodę i temperaturę przez co jest bardziej ceniony. Jest koloru niebieskiego. Jego czarne oczy odbijają promienie słoneczne. Ma róg na głowie, a pod szyją i na końcu ogona błękitne perły, które lśnią za każdym razem gdy pokémon atakuje. Uszy Dragonaira mogą się wydłużać tworząc niby skrzydła(można zobaczyć jak lata machając uszami w 2 filmie pokémon- Pikachu). Dragonair potrafi lewitować. Ewoluuje w Dragonite'a.http://archives.bulbagarden.net/media/upload/thumb/8/8b/149Dragonite.png/180px-149Dragonite.png

 

Ten niezwykły pokemon był kiedyś Legendarny dopóki nie znaleźli jego stada. Dosyć ciężko go znaleźć gdyż żyją one także podwodą i są pokemonami wodno-lądowymi, a inne jako że ma też nie przypisany typ lodowy kryją się w lodowych jaskiniach. Niektórzy  twierdzą że jest to najsilniejszy pokemon nie licząc legendarnych, ale czy to prawda to już nie wiadomo. Ten pokemon posiada atak o nazwie "Starożytna moc", która jednym uderzeniem sprawia, że pokemon jest nie zdolny do walki, a jeśli włoży w to całą swoją siłe to potrafi nawet zabić. Dragonair jest tak lojalny dla swojego trenera że mógł by nawet oddać swoje życie.

 

dragonair.png picture by shadow_bind

 

 

Dragonair
riptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505">
 

 

Komentarze (0)
Informacje-Absol
 Oceń wpis
   

http://www.foroswebgratis.com/imagenes_foros/5/5/0/4/4/614979absol.jpg

Absol jest typu ciemności. Ma bardzo ostry ogon. Na jego głowie również jest ostrze, dzięki któremu może atakować. Jest bardzo zręczny i szybki. Potrafi wysoko skakać. Ma białe futro, a najwięcej go ma pod głową. W swoim czarnym kółku na czole gromadzi energie, dzięki której później może ją uwolnić np. używając pewnego ataku

"promień nieszczęścia", który może użyć tylko raz na jakiś czas ponieważ zabiera to za dużo energii.

 

Ten pokemon pojawia się przed niebezpieczeństwem. Ma on 1,2m wzrostu i waży 47kg. Jego zdolność to presja. Jest tylko 30% szans na schwytanie go (chyba że jest jeszcze młody, niedoświadczony itp.). Absol to pokemon Nieszczęście. Jest 50% na schwytanie dziewczyny i 50% na złapanie chłopaka.

 

click="self.location.href='/img213/3126/absol9as.png'; pageTracker._trackEvent('new-blue-click','landingpage-postcomment-full_image_click');" class="border" src="http://img213.imageshack.us/img213/3126/absol9as.png" _fcksavedurl="http://img213.imageshack.us/img213/3126/absol9as.png" alt="absol9as.png" TYMCZASOWO_PODMIENIONY_TEKST_ABCDEFGHI_0 /> http://www.serebiiforums.com/images/avatars/anime/AG/Absol%20from%20Intro.jpg http://www.serebii.net/384.jpg http://www.freewebs.com/pokepix/absol.jpg

 

 

ABSOL
 fot. Opis do filmu
Komentarze (0)
Informacje-Ninetales
 Oceń wpis
   

Dziś napisze wam trochę o Ninetalesie.

Ninetales jest typu ognistego i jak sama część nazwy wskazuje nine ma 9 ogonów. Gdy atakuje jego ogon się tak jak by prostuje i zaczyna falować. Ninetales ewolułuje z Vulpixa

za pomocą kamienia ognia.

Jest to Pokemon bardzo silny i mściwy. Waży 19,90kg. i ma 1,1metra wzrostu.  Jest to pokemon lis.

Jest 75% na złapanie dziewczyny i 25% na złapanie chłopaka . To pokemon-lis. Jest 75% na jego złapanie. Jego zdolności to "Błyszczący ogon".

 

ta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"> ta name="ProgId" content="Word.Document"> ta name="Generator" content="Microsoft Word 9"> ta name="Originator" content="Microsoft Word 9">

 • nk rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/k/USTAWI%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml" />

  yle="">Pokemon bardzo silny i mściwy - każdy kto dotknie jednego z jego dziewięciu ogonów popada w tysiącletnią klątwe. Sam zaś może przeżyc kilka tysięcy lat. Jest też bardzo inteligentny - potrafi zrozumieć ludzką mowę. Podobno jego ogony nasycone są one cudowną energią, dzięki której Ninetales żyje 1000 lat. Według trwałej legendy, dziewięciu szlachetnych świętych zjednoczyło się i odrodziło jako ten Pokemon. Inne legendy mówią o tym, że każdy z ogonów ma swój własny, niepowtarzalny rodzaj specjalnej, nadnaturalnej mistycznej mocy. Ninetales rozrzuca złowrogie światło ze swych jasnych, czerwonych oczu, by przejąć całkowitą kontrolę nad umysłem przeciwnika. yle="">

  Głowa Ninetalesa jest bardzo zgrabna. Uszy średniej wielkości prosto sterczą wychwytując najlżejszy dźwięk. Oczy są jasnoczerwone. Na głowie znajduje się duża grzywa. Szyja długa, porośnięta gęstym futrem. Prawdopodobnie jest mięsożerny, chociaż w animé jadł owoce.

   

   

   

    

   

   

  NINETALES
  riptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505">
  ninetales
   
   
   
  ta> ta> ta> ta>

   

Komentarze (0)
Informacje-Eevee i przemiany
 Oceń wpis
   

Eevee to niezwykły pokemon, posiada ona 6 przemian.

Vaporeon, Leafeon,

Espeon, Flareon,

Umbreon oraz Jolteon.

Eevee przemienia się w 4 z tych przemian czyli Vaporeon, Leafeon, Flareon i Jolteon dzięki kamieniom

( zrobiłam o tym wpis ), w Espeona gdy jest bardzo szczęśliwa w dzień, a w Umbreona gdy jest bardzo szczęśliwa w nocy.

Wszystkie jej ewolucje mają 0,9m. i ważą ok. 24kg. 

ale Eevee nie.

Eevee ma 0,3m. i waży 6.5kg.

 

 

 Tytuł 
riptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505">
 fot. Opis do filmu

 

 Tytuł 
riptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505">
 fot. Opis do filmu
Eevee i przemiany 
riptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505">
 fot. Opis do filmu

 

Flareon
riptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505">
 fot. Opis do filmu

 

Vaporeon
riptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505">
 fot. Opis do filmu

 

 
 
 
Komentarze (3)
Najnowsze wpisy
2010-07-04 17:31 Najnowsze WAŻNE informacje
2010-06-29 14:21 Kolonie
2010-06-20 15:52 Pokazy!!!
2010-06-20 13:40 Fotki
2010-06-18 13:47 Top Lista 18.06.2010
Najnowsze komentarze
2017-01-23 15:45
nika22:
Informacje-Eevee i przemiany
eevee posiada 8 ewolucji bo jest jeszcze sylveon to przemiana walentynkowa . w anime posiadała[...]
2014-06-10 16:16
stefan4321:
Najnowsze WAŻNE informacje
Pika pika Picatchu!
2013-12-23 13:08
rtvagd:
Wesołe święta z nami i naszymi starterami
:)
O mnie
Natalka056